+90 266 384 60 60 pbx
Image

Konaklama

Şıklık ve konforu buluşturan deniz-havuz ve Kaz Dağları manzaralı 197 Standart oda(28 m2) 24 Superior Oda(45 m2),4 Engelli Odası(28 m2) ,8 Senior Suite(60 m2) ,13 Aile Odası(45 m2) Olmak üzere toplam 246 oda da farklı deniz ve doğa manzaralı konaklama alternatifleri ile hizmetinizde.

Odaların Genel Donanımı:
26 m2 kullanım alanına sahip standart odalarımızda; merkezi ısıtma ve soğutma, 26 inch LCD ekran TV, güvenlik kasası, kablosuz geniş bant internet bağlantısı, odada ve banyoda direkt hatlı telefon, banyoda küvet, saç kurutma makinesi, makyaj aynası minibar, emanet kasası elektronik kilit sistemi, balkon, koltuk, sehpa, halı kaplı zemin bulunmaktadır.

Senior Suite

Tamamı deniz manzaralı olan suitlerimizde yukarıdaki genel oda özelliklerine ek olarak; antre, oturma grubu, 2 adet balkon, çay-kahve seti, jakuzi, telsiz telefon bulunmaktadır.

Aile Odası

Ebeveyn yatak odası ve ara kapılı tek kişilik oda olmak üzere 2 odadan oluşan odalarımızda yukarıdaki genel oda özelliklerine ek antre, oturma grubu, banyoda jakuzili küvet ve çay kahve-seti bulunmaktadır. Kara-Deniz manzaralı ve balkonlu-balkonsuz olarak çeşitli kategorileri bulunmaktadır.

Superior Oda

Tamamı deniz manzaralı ve çatı katında konumlandırılmış odalarımıza yukarıdaki genel oda özelliklerine ek olarak teras bulunmaktadır.

Standart 2 Kişilik Oda

Rahatlık, konfor ve sadeliği yansıtan odalarımızın tamamında küvet, tek kişilik oturma grubu, sehpa ve balkon bulunmaktadır.

Standart 3 Kişilik Oda

Rahatlık, konfor ve sadeliği yansıtan odalarımızın tamamında küvet, tek kişilik oturma grubu, sehpa ve balkon bulunmaktadır.